zst logo

TELEFON ALARMOWY

692 744 129

POLITYKA PRYWATNOŚCI

KLAUZULA INFORMACYJNA DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA DANYCH

W związku z wchodzącym w życie rozporządzeniem dotyczącym ochrony danych osobowych (RODO) pragniemy dopełnić obowiązku informacyjnego i poinformować o tym, że zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.:

 

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma PHU RZĄSA z siedzibą we Wrocławiu na ulicy Zmigrodzkej 244, www.rzasa.pl, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 665 682 790.

 

2) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji czynności związanych ze sprzedażą usług oferowanych przez PHU RZĄSA.

 

3) Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą upoważnieni pracownicy administratora, zleceniobiorcy świadczący na rzecz administratora usługi serwisowe IT oraz prawne.

 

4) Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

 

5) Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

 

6) Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie niemożność realizacji sprzedaży usług oferowanych przez PHU RZĄSA

 

7) Pani/Pana dane osobowe nie będą przetwarzane w formie profilowania.