Obsługa Techniczna Nieruchomości

email: biuro@impuls-serwis.com

infolinia: 731 96 96 96

O firmie

Firma Impuls Serwis działa na rynku już od 28 lat i z powodzeniem zajmuje się techniczną obsługą nieruchomości. Jesteśmy zespołem „złotych rączek” – fachowców, a jednocześnie pasjonatów, dla których praca to też przyjemność i sposób na realizację swoich zainteresowań.

 

Naszą specjalizacją jest kompleksowa obsługa nieruchomości na terenie całej Polski. Działamy rzetelnie i w odpowiedzi na indywidualne potrzeby każdego Klienta, a naszą dewizą jest przede wszystkim jakość.

Obsługujemy obiekty o różnym charakterze i przeznaczeniu

zarówno prywatne rezydencje, jak i biura, spółdzielnie mieszkaniowe i zakłady produkcyjne. Z naszych usług korzystają też właściciele hoteli, stacji benzynowych, boisk, stadionów i placów budów, a także innych obiektów wymagających nieustannej opieki.

 

Na rynku naszą ofertę wyróżnia nie tylko kompleksowość, ale też korzystne ceny. Zawsze podchodzimy do współpracy w sposób indywidualny, starając się wypracować rozwiązania dogodne dla obu stron. Dbamy też o terminy, gdyż wiemy, że czas jest zawsze na wagę złota, a solidny wykonawca powinien wywiązywać się dokładnie ze wszystkich swoich deklaracji.

Zespół firmy Impuls Serwis

Wierzymy, że firma to przede wszystkim ludzie. Nie nazwa, nie biuro, ani nawet nie dyplomy czy nagrody, ale właśnie pracownicy, bo to ich działania stanowią ostatecznie o naszym wizerunku. Dokładamy wszelkich starań, by kadra firmy Impuls Serwis była zawsze odpowiednio przygotowana do pracy. Organizujemy szkolenia, zapewniamy pracownikom niezbędne środki ochrony indywidualnej i wysokiej jakości narzędzia pracy.

 

Jesteśmy zgranym zespołem ludzi, którzy potrafią się ze sobą skutecznie komunikować i działać wspólnie dla dobra Klienta. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do kontaktu telefonicznego lub e-mailowego.

Zakres naszych usług obejmuje:

  • Obsługę techniczną nieruchomości
  • Odśnieżanie (również dachów)
  • Utrzymanie zieleni
  • Sprzątanie obiektów
  • Prace instalacyjne i konserwacyjne
  • Prace remontowe (również na wysokościach)
  • Dostawy produktów BHP

Więcej informacji

Jakie Obiekty Obsługujemy

Biura

Hotele

Budynki Mieszkalne

Rezydencje

Spółdzielnie Mieszkaniowe

Place Budowy

Boiska i Stadiony

Stacje Benzynowe

ozonowanie