Ladowanie strony...

O firmie

Firma Impuls Serwis działa na rynku już od 28 lat i z powodzeniem zajmuje się techniczną obsługą nieruchomości. Nasi pracownicy to zgrany zespół fachowców, posiadających niezbędne uprawniena i pracujący każdego dnia dla dobra naszych Klientów.

 

Naszą specjalizacją jest kompleksowa obsługa nieruchomości na terenie całej Polski. Działamy rzetelnie i w odpowiedzi na indywidualne potrzeby każdego Klienta, a naszą dewizą jest przede wszystkim jakość.

Obsługujemy obiekty o różnym charakterze i przeznaczeniu

 

zarówno prywatne rezydencje, jak i biura, spółdzielnie mieszkaniowe i zakłady produkcyjne. Z naszych usług korzystają też właściciele hoteli, stacji benzynowych, boisk, stadionów i placów budów, a także innych obiektów wymagających nieustannej opieki.

 

Na rynku naszą ofertę wyróżnia nie tylko kompleksowość, ale też korzystne ceny. Zawsze podchodzimy do współpracy w sposób indywidualny, starając się wypracować rozwiązania dogodne dla obu stron. Dbamy też o terminy, gdyż wiemy, że czas jest zawsze na wagę złota, a solidny wykonawca powinien wywiązywać się dokładnie ze wszystkich swoich deklaracji.

Zespół firmy Impuls Serwis

 

Wierzymy, że firma to przede wszystkim ludzie. Nie nazwa, nie biuro, ani nawet nie dyplomy czy nagrody, ale właśnie pracownicy, bo to ich działania stanowią ostatecznie o naszym wizerunku. Dokładamy wszelkich starań, by kadra firmy Impuls Serwis była zawsze odpowiednio przygotowana do pracy. Organizujemy szkolenia, zapewniamy pracownikom niezbędne środki ochrony indywidualnej i wysokiej jakości narzędzia pracy.

 

Jesteśmy zgranym zespołem ludzi, którzy potrafią się ze sobą skutecznie komunikować i działać wspólnie dla dobra Klienta. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do kontaktu telefonicznego lub emailowego.

Zakres naszych usług obejmuje:

 

  • Obsługę techniczną nieruchomości
  • Odśnieżanie (również dachów)
  • Utrzymanie zieleni
  • Sprzątanie obiektów
  • Prace instalacyjne i konserwacyjne
  • Prace remontowe (również na wysokościach)
  • Dostawy produktów BHP

 

ZOBACZ WIĘCEJ

ZDJĘCIA Z NASZYCH REALIZACJI