Ladowanie strony...

POZNAJ
IMPULS SERWIS

Firma Impuls Serwis działa na rynku już od 28 lat i z powodzeniem zajmuje się techniczną obsługą nieruchomości. Jesteśmy zespołem fachowców, a jednocześnie pasjonatów, dla których praca to też przyjemność i sposób na realizację swoich zainteresowań.


Naszą specjalizacją jest kompleksowa obsługa nieruchomości na terenie całej Polski. Działamy rzetelnie i w odpowiedzi na indywidualne potrzeby każdego Klienta, a naszą dewizą jest przede wszystkim jakość.

POZNAJ NAS

ZINTEGROWANA OBSŁUGA
NIERUCHOMOŚCI

Kompleksowa obsługa Nieruchomości

Jest to połączenie wszystkich usług zarządzania obiektami w jednym pakiecie. Dostarczamy kompleksowej obsługi najwyższej jakości w zakresie: serwisu technicznego, utrzymania czystości, dezynfekcji oraz pielęgnacji zieleni. Wyróżnia nas profesjonalne oraz indywidualne podejście do każdej nieruchomości, tak by dopasować zakres do oczekiwań Klientów.

Oszczędność

Model zintegrowanej obsługi nieruchomości jest tańszy niż usługi realizowane przez kilka firm. Twoim budynkiem zaopiekuje się jedna firma której pracownicy są ze sobą w stałym kontakcie i w razie potrzeby są wstanie zareagować błyskawicznie.

numer awaryjny 24/7

Dzięki nam, możesz spać spokojnie. Działamy o każdej porze dnia i nocy, przez 7 dni w tygodniu. Dla ułatwienia zgłaszania awarii udostępniamy numer awaryjny na, który możesz dzwonić nawet w środku nocy, aby uzyskać pomoc.

TELEFON ALARMOWY dla naszych klientów

+48 692 744 129

ZDJĘCIA Z NASZYCH REALIZACJI